Facebook
KOSZYK JEST
PUSTY

Regulamin

Wzory okładek są własnością firmy "POL-ART Studia Graficzne". Jakakolwiek próba kopiowania, przetwarzania będzie kierowana do odpowiednich organów ścigania. Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji rozdział 2 Art. 13.1.

Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

POL-ART STUDIO GRAFICZNE , 2015 - 2017


REGULAMIN DOSTAWY TOWARU

 

- Za dostawcę uważa się firmę dostarczająca przesyłkę, którą wybrał Kupujący, to jest, Poczta   Polska, lub firma kurierska.

 

- Kupujący wskazuje w jaki sposób ma mu zostać dostarczony zamówiony towar, z listy możliwych opcji na aukcji.

 

- Kupujący zgadza się na warunki dostawy oferowane przez wybranego przez niego dostawcę.

 

- Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w transporcie powstałe z przyczyn niezależnych od wykonawcy.

 

- Kupujący przyjmując towar od firmy przewozowej, jest zobowiązany od razu przy dostawcy tego samego dnia do sprawdzenia czy opakowanie lub towar są nie naruszone.

 

- W przypadku gdy opakowanie jest naruszone lub towar uległ w transporcie jakiemukolwiek uszkodzeniu, Zamawiający jest zobowiązany w tym momencie do spisania warz z dostawcą protokołu reklamacyjnego, który dokładne opisze co zostało uszkodzone oraz w jakiem stanie było opakowanie.

 

- W przypadku nieodebrania przesyłki przez Kupującego od dostawcy po drugiej próbie dostarczenia jej przez dostawcę, przesyłka zostanie zwrócona do Sprzedawcy lub skierowana do magazynu dostawcy, a wszelkimi kosztami obciążony Kupujący.

 

- termin wykonania 24h,  dotyczy wykonania projektu i wysłania do akceptacji, nie jest to termin dostarczenia paczki do klienta od chwili zakupu, czas ten może się wydłużyć z powodu dużej ilości zamówień.

 
 Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl