Facebook

OFERTA SKLEPU KREATYWNA OKŁADKA

KONIEC NUDNYCH PREZENTÓW

 Zapomnij o kompromisach, stwórz sam

prezent zamknięty w stylowej i eleganckiej oprawie.  

 


Sklep www.kreatywna-okladka.pl powstał w 2012 r. Jesteśmy „zwariowaną” grupą osób z bardzo kreatywnym podejściem do tego co robimy. Większość z nas to zawodowi graficy komputerowi będący absolwentami uczelni wyższych na takich kierunkach jak Grafika Projektowa oraz Grafika Warsztatowa.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie komputerowym jak i specjalistycznym oprogramowaniu graficznym. Photoshop, Illustrator, CorelDraw nie są nam obce, dzięki temu nasze projekty jak i końcowe produkty wychodzą zawsze perfekcyjnie. Dlatego nasze motto przewodnie to…

„WYSLIJ NAM ZDJĘCIE I PARĘ SŁÓW A MY STWORZYMY DOSKONAŁY PREZENT”

Pomożemy Ci uniknąć sytuacji w których będziesz się zastanawiał/zastanawiała co kupić mamie na 40 urodziny, co kupić koleżance na 18, co kupić tacie na 50 urodziny, jaki prezent na 30 urodziny dla kolegi, co kupić szefowi, jaki prezent kupić żonie, jaki prezent wybrać dla męża, co kupić teściowej na urodziny, jaki kupić prezent dla teścia, jaki prezent dla chłopaka, jaki prezent dla dziewczyny.

NIE MARTW SIĘ!!!

Nasze okładki idealnie nadają się jako prezent na 18 urodziny, prezent na 20 urodziny, prezent na 30 urodziny, prezent na 40 urodziny, prezent na 50 urodziny, prezent na 60 urodziny. Oczywiście w naszej ofercie znajdziecie prezent na wieczór kawalerski, prezent na wieczór panieński, prezent dla szefa, prezent dla szefowej, prezent na rocznicę ślubu, prezent dla podróżnika, prezent dla wędkarza, prezent dla sportowca, prezent dla myśliwego i wiele więcej.

 

Niezależnie od tego czym się będziesz kierować, jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiedni prezent dla swoich bliskich. Pomyśleliśmy o każdym szczególe i razem wspólnie wybierzemy idealny prezent dla Niego oraz idelany prezent dla Niej.

 

W naszej ofercie znajdziesz okładki w antyramie, okładki w białej ramie oraz okładki w czarnej ramie z passepartaut.

Mamy masę ciekawych prezentów niemal na każdą okazje, które z pewnością ucieszą niejedną osobę.

 

Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY

 Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl