Facebook

Prezent na wieczór panieński

01.12.18

Organizacja wieczorów panieńskich jest dziś jedną z najpopularniejszych tradycji ślubnych. Jest to okazja, aby przyszła panna młoda odrobinę zaszalała i wyluzowała się wspólnie z przyjaciółkami.

Jak wiadomo, przygotowanie wesela wiąże się z różnego rodzaju obowiązkami i koniecznością załatwienia wielu formalności. Warto zatem, aby panna młoda oderwała się na moment od codzienności i jeszcze przed ślubem przeżyla niezapomniane chwile.

 

Odpowiedni prezent na wieczór kawalerski

Organizacją wieczoru panieńskiego zajmują się zazwyczaj druhny. To one powinny zadbać o to, aby impreza była niebanalna i udana. Z tego powodu warto odpowiednio wcześniej wszystko zaplanować, określić termin i miejsce spotkania. Tego typu wieczory rządzą się swoimi prawami, dozwolone są zatem zwariowane pomysły i szaleństwo do białego rana. Lepiej jednak nie planować imprezy bezpośrednio przed samym weselem, lecz zorganizować ją np. tydzień wcześniej.

Warto również sporządzić dokładną listę gości i przygotować ciekawe upominki dla panny młodej. Prezenty powinny stanowić miłą niespodziankę, być fantazyjne i kreatywne. Nie można zapominać o specjalnych dodatkach, dzięki którym panna młoda wyróżni się z tłumu. Ciekawymi pomysłami na prezent mogą być zabawne akcesoria na noc poślubną, pilot sterujący mężczyzną lub unikalna okładka z wizerunkiem panny młodej.

 

Pilot sterujący

Tego typu gadżet z pewnością należy uznać za zabawny, dlatego z pewnością rozbawi on młodą parę. Mówiący pilot sterujący ma na celu przekazywać mężczyźnie konkretne komunikaty, obowiązki oraz potrzeby współmałżonki. Wyróżnia się on prostotą działania i z pewnością stanie się zabawnym elementem w życiu codziennym młodej pary.

 

Akcesoria na noc poślubną

Akcesoria na noc poślubną są prezentami, które często pojawiają się na wieczorach panieńskich. Mogą to być różnego rodzaju pikantne gadżety, kajdanki oraz zmysłowa bielizna. Tego typu upominki z pewnością rozśmieszą pannę młodą i pozytywnie zaskoczą jej przyszłego małżonka.

 

Okładka jako interesujący prezent na wieczór panieński

Z pewnością każda dziewczyna lubi czuć się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dotyczy to również przyszłych panien młodych, które czeka wkrótce jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Z okazji wieczoru panieńskiego warto podarować przyszłej pannie młodej oryginalną okładkę, przedstawiającą jej wizerunek na pierwszej stronie magazynu.

Dodatkowym atutem będą fantazyjne nagłówki, ukazujące ją jako kobietę wystrzałową, niebojącą się wyzwań oraz żonę idealną. Można wybrać dowolny periodyk, np. Playboy, aby w nietypowy sposób zaskoczyć pannę młodą. Taki prezent z pewnością zostanie uznany za nietuzinkowy i przezabawny.

 pomysł na prezent wieczór panieński kobiety

Szukasz dobrego prezentu? Sprawdź śmieszny prezent na 30 urodziny.

Zapraszamy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl