Facebook

Prezent dla nauczyciela

06.12.18

Każdego roku 14 października wypada Dzień Edukacji Narodowej. Szukasz pomysłu na prezent dla nauczyciela z tej okazji? Przejrzyj nasze propozycje.

 

Jaki powinien być prezent dla nauczyciela?

Odpowiedni prezent dla nauczyciela z okazji Dnia Edukacji Narodowej jest drobnym upominkiem wyrażającym wdzięczność oraz sympatię ucznia. Jeżeli zależy Ci na tym, aby tego dnia sprawić radość swojemu belfrowi, to możesz mu kupić zgodnie z panującą tradycją kwiatki lub czekoladki.

 

Możesz też podarować mu coś bardziej oryginalnego, co zapamięta na dłużej. Mamy tutaj na myśli jakiś personalizowany gadżet, na przykład książkę z ręcznie wypisanymi życzeniami albo samodzielnie przygotowany upominek.

 

Jakie prezenty dla nauczyciela można zrobić samodzielnie?

Jeżeli masz talent plastyczny, to zrób laurkę z wizerunkiem nauczyciela. Na pewno się z niej bardzo ucieszy. Możesz wykonać również wazon z puszki oraz kredek. Pustą puszkę należy obłożyć kredkami oraz ścisnąć gumką recepturą, a następnie obwiązać całość ozdobną wstążką. Jeżeli masz talent kulinarny, to upiecz dla nauczyciela muffinki lub ciastka. Możesz też ułożyć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę.

 

Jakie prezenty dla nauczyciela można kupić w sklepie?

Pierwszym pomysłem jest kubek termiczny. Nauczyciele piją dużo kawy i herbaty. Bardziej nerwowi mogą również sięgnąć po melisę, ale jest to zdecydowanie mniej popularne. Dobra książka, w szczególności nowość wydawnicza, zawsze się obroni. W dodatku jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nauczyciel jej już wcześniej nie czytał.

 

Dla nerwowych nauczycieli polecamy zakup płyty z muzyką typu chill out na skołatane nerwy. Może to być również coś praktycznego, na przykład ozdobny notatnik lub zestaw kolorowych długopisów. Takiego prezentu nauczyciel z pewnością będzie używał na co dzień. Ostatnim pomysłem na prezent, który kupisz w sklepie, jest oryginalny wazon na kwiaty. Przydatny szczególnie w Dniu Nauczyciela, gdy dostanie dużo bukietów.

Co można jeszcze kupić na prezent dla nauczyciela?

Ciekawym pomysłem jest kupienie kubka z napisem. Najlepiej takiego personalizowanego, na którym umieścisz swoje indywidualne życzenia z okazji tego święta.

 

Kolejnym dobrym upominkiem są Belgijskie czekoladki z personalizowanym opakowaniem. Tutaj również możesz dodać swoje życzenia. Ostatni pomysł to plakat z dowolnym tekstem. Wszystkie wymienione w tym akapicie przedmioty, łatwo znajdziesz w sklepach internetowych. Wybór jest naprawdę ogromny, a ceny odpowiednie na każdą kieszeń.

 prezent dla nauczyciela

Nie masz pomysłu na prezent? Sprawdź prezent na 50 urodziny

Zapraszamy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl