Facebook

Prezent na wieczór kawalerski

22.12.2018

prezent na wieczór kawalerski

Zmieniający swój stan cywilny kawaler oczekuje, iż ostatni wieczór wolności spędzony z kolegami będzie szalony i niezapomniany. Z tego powodu warto zadbać o odpowiednią atmosferę i przygotować dla przyszłego pana młodego szereg niebanalnych atrakcji. Prezent na wieczór kawalerski powinien być zatem oryginalny i zabawny.

Jaki prezent na wieczór kawalerski wybrać?

Wieczór kawalerski organizowany jest zazwyczaj przez najbliższych przyjaciół przyszłego pana młodego. To od nich zależy więc ustalenie terminu i miejsca spotkania. Wiele osób decyduje się na wyjście do klubu lub wynajęcie całego lokalu. Podczas wieczoru kawalerskiego najważniejsza jest dobra zabawa, można przygotować również kreatywne zadania dla pana młodego.

Oprócz tego nie powinno zabraknąć alkoholu, dobrego jedzenia i muzyki. Uczestnicy imprezy z pewnością przygotują dla pana młodego atrakcyjne upominki. Nie muszą być to prezenty praktyczne, takie bowiem małżonkowie dostaną w dniu wesela.

Prezenty na wieczór kawalerski powinny być szalone i przypominać o latach wolności. Może to być np. żartobliwa okładka, przedstawiająca pana młodego na pierwszej stronie ulubionego magazynu. Z pewnością ucieszy się on także ze śmiesznych gadżetów lub skoku ze spadochronem.

10 ciekawych propozycji

1. Skok ze spadochronem

Będzie to z pewnością prezent zaskakujący i nietypowy. Małżeństwo kojarzy się ze stabilizacją oraz braniem odpowiedzialności za rodzinę. Przed ślubem pan młody ma ostatnią szansę, aby się wyszaleć i poczuć niesamowitą adrenalinę. Skok ze spadochronem to upominek z najwyższej półki. Wywoła on w przyszłym panu młodym prawdziwe emocje i będzie mile wspominany przez długie lata.

2. Śmieszne gadżety

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju śmiesznych gadżetów, które doskonale nadają się na prezent dla pana młodego. Mogą to być np. humorystyczne koszulki, dyplomy, erotyczne akcesoria oraz zabawne gry.

Alternatywą - Okładka jako doskonały prezent na wieczór kawalerski

Unikalnym prezentem dla przyszłego pana młodego będzie z pewnością oryginalna okładka przedstawiająca jego wizerunek na pierwszej stronie dowolnego, modnego magazynu. Na okładce znajdzie się zdjęcie oraz zwariowane i pobudzające do śmiechu nagłówki. Tego typu upominek sprawi, iż pan młody poczuje się wyjątkowy i nieprzeciętny.

Oprócz tego zazna on uczucia sławy. Dzięki specjalnej ramce okładkę można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub pracy. Taki upominek z pewnością zaskoczy pana młodego podczas wieczoru kawalerskiego. Warto więc pomyśleć nad niespodzianką właśnie w tym stylu.

Szukasz pomysłu na prezent? Sprawdź prezent na 20 urodziny.

Zapraszamy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl