Facebook

Prezent na rocznicę ślubu

12.12.2018

prezent na papierową rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to niezwykle wyjątkowy dzień dla współmałżonków. Z okazji tego święta warto zaskoczyć drugą połówkę i podarować jej coś niepowtarzalnego, prosto z serca. Ponadto, wiele osób poszukuje ciekawego upominku z okazji rocznicy ślubu dla rodziców, znajomych i zaprzyjaźnionych par. Jaki prezent wypada podarować w ten szczególny dzień?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze upominku na rocznicę ślubu?

Każda rocznica ślubu to duże święto dla zakochanej pary. Tego dnia powinno się świętować razem z współmałżonkiem oraz celebrować wspólne chwile.

Wiele osób, poszukując pomysłu na prezent, decyduje się połączyć upominek z nazwą rocznicy. Zależnie od tego ile lat minęło od ślubu, mamy do czynienia z m.in. papierową, drewnianą, kryształową, porcelanową lub złotą rocznicą.

Prezent na rocznicę powinien nawiązywać do wspólnie spędzonych lat i być oznaką miłości. Warto postawić na wspólne przeżywanie emocji oraz oryginalne niespodzianki.

Upominek powinien być zatem wyjątkowy i kreatywny. Dobrym pomysłem może być np. masaż dla dwojga, sesja fotograficzna lub oryginalna okładka z wizerunkiem współmałżonków.

Prezent na rocznicę ślubu - TOP 10 Pomysłów

1. Masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga to z pewnością prezent niebanalny. Dzięki niemu małżeństwo będzie miało okazję spędzić wspólnie czas w romantyczny sposób. Dodatkowymi atutami będą: nastrojowe wnętrze, relaksująca muzyka i intymna atmosfera. Oprócz tego małżonkowie będą mieli okazję, aby się odprężyć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Tego typu prezent na pewno zbliży do siebie małżonków i zapewni miłe wspomnienia.

2. Sesja fotograficzna

Wspólna sesja zdjęciowa z okazji rocznicy ślubu może zostać zrealizowana w plenerze lub profesjonalnym studiu fotograficznym. Tego typu prezent z pewnością mile zaskoczy współmałżonków. Oprócz tego, iż będą się oni dobrze bawić, pozostanie im też pamiątka w postaci zdjęć. Jest to doskonała okazja, aby uwiecznić wzajemne uczucia, miłość w oczach i szczery uśmiech.

Okładka jako prezent na rocznicę ślubu

Oryginalnym prezentem na rocznicę ślubu może być niepowtarzalna okładka z wizerunkiem małżonków. Do jej zamówienia potrzeba jedynie zdjęcia pary, ich imion oraz kilku podstawowych informacji na temat zainteresowań, czy też liczby wspólnie spędzonych lat. Wybrać można dowolny, najchętniej czytany przez współmałżonków periodyk lub magazyn ślubny.

Okładka może być również fajnym dodatkiem do prezentu dla współmałżonka. Każda żona z pewnością ucieszyłaby się ze swojego wizerunku na pierwszej stronie ulubionej gazety lub np. Playboya, gdzie przedstawiona byłaby jako żona idealna.

Mąż byłby natomiast mile zaskoczony z okładki np. Mens Health, której nagłówki prezentowałyby go jako człowieka wyjątkowego. Dzięki specjalnej ramce okładka dla małżonków z pewnością znajdzie swoje miejsce w centralnym punkcie domu, gdzie będzie stanowić znakomitą dekorację.

Szeroki wybór kreatywnych okładek idealną propozycją jako prezent na 18 urodziny.

Zapraszamy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl