Facebook

Prezent dla prezesa

16.11.18

Obdarowywanie prezentami może dawać dużo radości nie tylko solenizantom, ale też osobom, które wręczają upominki. Jeżeli prezent ma być przeznaczony dla osoby nam bliskiej, którą dobrze znamy, zakup nie jest zazwyczaj trudnym zadaniem.

 

Co jednak zrobić w przypadku, kiedy chcemy sprezentować upominek osobie, z którą wiążą nas relacje zawodowe? Zakup prezentu dla szefa to dla większości pracowników nie lada wyzwanie.

 

Jak wybrać odpowiedni prezent dla szefa?

Bez względu na to, z jakiej okazji chcesz wręczyć szefowi prezent, czy to urodziny, imieniny lub rocznica założenia firmy, pamiętaj, aby był on zarówno taktowny, jak i niebanalny i interesujący. Pod uwagę warto wziąć również charakter szefa i jego poczucie humoru.

 

Wielu pracowników stawia na bezpieczne upominki typu gadżety biurowe lub różnego rodzaju kubki szefa. Czasami warto jednak wyjść poza utarte schematy i zaskoczyć prezesa nietypową niespodzianką. Ciekawym dodatkiem będzie specjalna okładka w ramce przedstawiająca wizerunek szefa. Oprócz tego można pomyśleć o takich upominkach, jak np. spersonalizowany notatnik lub zestaw do whisky.

 

Spersonalizowany notatnik dla prezesa

Spersonalizowany notatnik to prezent zarówno praktyczny, jak i efektowny. Jest to bardzo ciekawy pomysł na prezent dla szefa. Prezes ma zazwyczaj napięty grafik i dokładnie zapisuje ważne terminy.

 

Tego typu upominek z pewnością ułatwi właściwą organizację dnia oraz spotkań z kontrahentami. Dzięki osobistej dedykacji upominek nabiera wyjątkowego charakteru. Może to być np. kilka słów od siebie lub jeden z inspirujących cytatów.

 

Zestaw do whisky

Zestawy do whisky to idealny prezent dla szefa, który gustuje w tego typu trunkach. W skład kompletu wchodzą zazwyczaj karafka oraz ozdobne szklanki. Jest to upominek stylowy, doskonały dla osób, z którymi łączą Cię relacje zawodowe.

 

Okładka jako prezent dla prezesa

Okładka dla prezesa będzie z pewnością prezentem niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Tego typu upominek polecany jest dla osób, które zarządzają firmą lub posiadają własną działalność gospodarczą. Zapewne każdy prezes marzy o rozgłosie i osiągnięciu wielkiego sukcesu.

Dzięki Tobie szef znajdzie się na pierwszej stronie ulubionego magazynu biznesowego lub dowolnego periodyku.

 

Do stworzenia okładki niezbędne jest jedynie zdjęcie prezesa oraz kilka zdań na temat jego osoby. Na okładce, oprócz zdjęcia, pojawią się również niebanalne nagłówki, przedstawiające szefa w samych superlatywach. Tego typu upominek z pewnością zaskoczy prezesa oraz doda mu chęci i energii do działania. Dzięki specjalnej ramce okładka może stanowić rewelacyjny element dekoracji biura.

 prezent dla prezesa jako okładka

Szukasz dobrego prezentu? Sprawdź śmieszny prezent na 18 urodziny.

Zapraszamy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl