Facebook

Oryginalny prezent dla pracowników służb mundurowych

29.01.2019

Twój znajomy, który od lat jest policjantem obchodzi urodziny i chcesz zrobić mu wyjątkową niespodziankę? A może dobra koleżanka należy do służb mundurowych i szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla niej? Mamy propozycję – personalizowana okładka. O szczegółach przeczytacie poniżej.

 

Okładka na zamówienie

Na rynku działają firmy, które specjalizują się w tworzeniu okładek na zamówienie, takie okładki mogą być stylizowane na te znane z popularnych pism, z tą różnicą, że znajduje się na nich wybrana przez nas osoba, a nie sławny celebryta.

W przypadku policjantów doskonale sprawdzi się okładka z umieszczonym na samej górze tytułem Gazeta Gliniarza, natomiast jeśli chodzi o żołnierzy idealna będzie okładka czasopisma pod tytułem Zbrojna Polska.

Okładka może być umieszczona w antyramie, w ramie białej bądź czarnej, wszystko zależy od naszych preferencji.

 

Koszt takiego prezentu wynosi od 40– okładki w antyramie po 83–okładki w ramie białej i 99 złotych – w ramie czarnej.

 

Personalizowana okładka co to?

prezent dla mundurowego

Skupmy się na tym, że mówimy tutaj o okładce personalizowanej, a więc o okładce stworzonej z myślą o konkretnej osobie.Co dokładnie mamy na myśli?

  • Zdjęcie – zdjęcie to oczywiście kluczowy element okładki. Na tej wykonanej na zamówienie będzie widniało odpowiednio przygotowane zdjęcie osoby, dla której przygotowywana jest owa okładka – w tym przypadku policjanta bądź żołnierza.Gwarantujemy, że każdy pracownik służb mundurowych będzie bardzo mile zaskoczony i poczuje się jak prawdziwa gwiazda.
  • Nagłówki – okładka to nie tylko zdjęcie, ale również ciekawe nagłówki. W przypadku okładki personalizowanej będą one oczywiście dotyczyć osoby, dla której okładka jest przygotowywana, mogą brzmieć: Paweł – GLINA roku, Sexowny Glina oczami naszych czytelników, Łukasz dowódcą roku, 5 lat służby Łukasza i tak dalej– pomysłów jest całe mnóstwo.

 

Gdzie można kupić taką okładkę?

Znajdziemy firmy, które specjalizują się w tworzeniu okładek. Zazwyczaj wystarczy tylko skontaktować się z wybraną firmą, wysłać zdjęcie solenizanta i udzielić kilku informacji na jego temat – imienia, zawodu oraz wieku. Zamawiający otrzymuje gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji i wprowadzeniu ewentualnych zmian nadchodzi czas na realizację.

 

Na koniec

Jeśli więc zastanawiacie się jaki prezent dla policjanta bądź żołnierza będzie strzałem w dziesiątkę podpowiadamy, że okładka z pewnością będzie świetną pamiątką.

Choć w naszym artykule skupiliśmy się na pracownikach służb mundurowych, taki prezent możemy sprawić każdemu. Firmy, które zajmują się tworzeniem okładek przygotują fajną okładkę dla miłośników wędkarstwa, mechaników samochodowych, pań, które uwielbiają modę, kucharek, kucharzy i tak dalej. Fajna okładka sprawi, że obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl