Facebook

Pomysł na prezent z poczuciem humoru

25.11.18

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby to czasami nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, kim jest dla Ciebie solenizant, warto postawić na niebanalny prezent, który zostanie zapamiętany na długie lata. Szukając prezentu dla kogoś z rodziny, przyjaciół lub ukochanego, nie należy zapominać również o poczuciu humoru.

 

Czym kierować się podczas wyboru upominku?

Ażeby prezent był w pełni trafiony, powinno się indywidualnie podchodzić do każdego zakupu. Co innego bowiem warto sprezentować osobie ceniącej tradycyjne wartości, a co innego lubiącej zabawne niespodzianki. Warto stawiać na prezenty z przekazem, które podkreślają określone cechy solenizanta i nawiązują do jego pasji oraz marzeń. Kierować należy się również wiekiem, płcią oraz stopniem zażyłości z solenizantem. Można postawić na upominki praktyczne, związane z zainteresowaniami obdarowywanej osoby, ozdobne lub śmieszne gadżety. Atrakcyjnym upominkiem może okazać się okładka gazety z wizerunkiem solenizanta.

 

Prezenty dla tradycjonalistów

Dla osób które cenią w życiu klasykę, idealnymi prezentami będą z pewnością sentymentalne lub praktyczne upominki. Mogą to być np. funkcjonalne upominki typu: ozdobne tekstylia, książki czy akcesoria do domu.

Bezpiecznym i docenianym prezentem dla kobiet jest biżuteria. Ciekawym dodatkiem może być spersonalizowany grawer. W przypadku mężczyzn można postawić na elektroniczne gadżety, które zawsze są w modzie. Eleganckie zegarki, z nowoczesnymi funkcjonalnościami na pewno ucieszą i zadowolą każdego mężczyznę.

 

Prezenty z poczuciem humoru

Śmieszne prezenty można znaleźć w wielu sklepach i serwisach internetowych. Są one doskonałym sposobem na rozluźnienie atmosfery i z pewnością rozbawią solenizanta i wywołają uśmiech na jego twarzy. Mogą to być np. wykrywacze kłamstw, sterujące piloty, śmieszne dokumenty oraz okładki gazet z solenizantem w roli głównej. Tego typu prezenty idealnie pasują na każdą okazję.

 

Pomysł na prezent – okładka

Ostatnio dużą popularnością cieszą się oryginalne okładki, które z pewnością zaskoczą każdego solenizanta. Do zamówienia tego typu prezentu potrzebne jest jedynie przesłanie zdjęcia osoby, którą chcesz obdarować. Stworzyć można okładki zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

 

Dodatkowo wykonać możesz niebanalne nagłówki i wybrać dowolny, najczęściej czytany przez adresata prezentu magazyn. Prezent ten nadaje się dla osób w każdym wieku i zrobi z pewnością duże wrażenie. Dobrej jakości ramka umożliwi umieszczenie upominku w dowolnym miejscu. Okładka stanowi pamiątkę na długie lata, a solenizant na pewno będzie zerkał na nią z dumą i sentymentem.

 oryginalny pomysł na prezent kreatywna okładka

Sprawdź kreatywna okładka świetny pomysł na prezent na 18 urodziny.

Zapraszamy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl