Facebook

Jaki prezent dla lekarza wybrać? Podpowiadamy TOP 10

24.05.2019

 

prezent dla lekarza

Znajomy lekarz obchodzi swoje święto? Szukacie oryginalnego pomysłu na prezent? Służymy pomocą! Poniżej znajdziecie propozycje 10 topowych prezentów dla lekarzy. Zachęcamy do lektury!

Prezent dla lekarza

Wybór prezentu dla lekarza może okazać się dość trudnym zadaniem. W końcu każdemu zależy na tym, aby ów drobiazg pozytywnie zaskoczył obdarowaną osobę. Poniżej kilka propozycji.

 

  1. Okładka personalizowana – personalizowana, kreatywna okładka z poczytnego pisma będzie w sam raz. Na takiej okładce znajduje się zdjęcie lekarza oraz nagłówki, w których pojawią się informacje na temat naszego doktora. Przykładowe nagłówki mogą brzmieć: Tomek lekarzem roku! Marlena już od 10 lat leczy serca pacjentów! Okładka umieszczona zostanie w estetycznej ramie, którą osoba obdarowana będzie mogła umieścić w dowolnym miejscu, na przykład w gabinecie. Taki drobiazg będzie wspaniałą pamiątką na długie, długie lata.
  2. Kubek – elegancki kubek, na przykład z zabawnymi napisem bądź grafiką, to kolejna propozycja na liście prezentów dla lekarzy. Kawa w kubku od znajomego z pewnością będzie lepiej smakować.
  3. Długopis – długopis to elegancki a zarazem praktyczny upominek. W zależności od budżetu, który chcemy przeznaczyć na prezent dla lekarza, zdecydować się możemy na długopis za 10, 30 czy 100 zł. Na długopisie możemy dodatkowo umieścić grawer.
  4. Notatnik – porządny notatnik z pewnością przyda się każdemu z lekarzy.
  5. Futerał na stetoskop – gustowny futerał na stetoskop to kolejna z propozycji. Dostępne są etui w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnym stylu, bez problemu znajdziemy taki, który będzie odpowiadał preferencjom lekarza, który obchodzi swoje święto.
  6. Spinki do mankietów – eleganckim, a zarazem oryginalnym pomysłem są spinki do mankietów. Oczywiście niestandardowe spinki, ale spinki w kształcie stetoskopu, czy z napisem I'm doctor.
  7. Etui na recepty – eleganckie etui na recepty to drobiazg, który z pewnością przyda się każdemu lekarzowi.
  8. Wizytownik – skórzany bądź metalowy wizytownik to kolejny warty polecenia prezent dla lekarza. Taki drobiazg będzie pamiątką na długie lata.
  9. Czekoladki – choć czekoladki nie są zbyt zdrowe, wielu lekarzy je uwielbia, można więc zdecydować się na taki upominek.
  10. Stojak na alkohol – drewniany stojak na alkohol to następne rozwiązane. Zakupić możemy stojaki o różnych kształcie i wielkości. Na stojaki może być wygrawerowany napis.

 

Jak widać możliwości jest bardzo dużo – od kreatywnej, personalizowanej okładki, po spinki do mankietów, długopis czy czekoladki. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć powodzenia w poszukiwaniu idealnego prezentu dla lekarza.

 

Sprawdź nasze pomysły prezentów dla lekarza tutaj.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl