Facebook

Co kupić żonie na urodziny?

28.11.18

Chyba nie ma takiej kobiety, która nie lubiłaby prezentów i niespodzianek. Przedstawicielki płci pięknej zazwyczaj pamiętają o różnego rodzaju uroczystościach i dokładnie znają daty urodzin, imienin oraz rocznic. Mąż również nie powinien o tych okazjach zapominać, sprawiając swojej żonie niespodziankę.

 

Jaki prezent dla żony wybrać?

Kobiety są dziś często zabiegane, zmęczone obowiązkami zawodowymi i domowymi. Warto zatem docenić żonę i z okazji urodzin kupić jej coś nietypowego, jakiś upominek, który odzwierciedlać będzie przywiązanie, szacunek oraz miłość męża. Nie muszą być to kolejne praktyczne drobiazgi do domu, takie jak garnki, żelazko lub artykuły gospodarstwa domowego.

W ten wyjątkowy dzień w roku warto zadbać o to, aby żona poczuła się kobieca i doceniona. Wiadome jest, iż każda kobieta jest inna: niektóre panie lubią niespodzianki, inne praktyczne upominki lub interesujące drobiazgi. W dniu urodzin warto jednak postawić na prezent, który nawiązywać będzie do osobistych zainteresowań i marzeń współmałżonki.

Dobrym pomysłem może być voucher do salonu kosmetycznego lub SPA oraz oryginalna, zabawna okładka z wizerunkiem żony.

 

Voucher do SPA

Zapracowane kobiety bardzo często marzą o wypoczynku i odprężeniu. Wspomniany voucher pozwoli im się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Oprócz tego wypoczynek w SPA doda im sił, energii i z pewnością zapewni dużo radości.

Można mieć pewność, że żona wyjdzie z zabiegów zachwycona i doceni to, że mogła poczuć się luksusowo oraz skorzystać z profesjonalnych usług. Wpłynie to pozytywnie również na jej wygląd, a co za tym idzie, wzrośnie jej pewność siebie i poczucie własnej wartości. Z pewnością każda kobieta będzie pełna uznania dla takiego wyboru upominku przez jej męża.

 

Okładka jako prezent na urodziny żony

Okładka dla żony to prezent jedyny w swoim rodzaju. Każda kobieta chociaż raz w życiu marzyła o sławie i pojawieniu się na pierwszych stronach gazet. Okładka stworzona specjalnie dla Twojej żony będzie ją przedstawiać jako piękną i odważną kobietę sukcesu. Wystarczy przesłać jedno z jej najładniejszych zdjęć i kilka słów na temat zainteresowań lub charakteru małżonki.

 

Znajdujące się na okładce nagłówki dotyczyć będą jej osoby i z pewnością rozbawią ją do łez. Żona może się pojawić np. na okładce magazynu Glamour, Vouge lub innego ulubionego pisma. Na tego typu prezent z pewnością znajdzie się miejsce w centralnym punkcie mieszkania i będzie on chętnie pokazywany gościom. Okładka może być ponadto ładnie zapakowana oraz zabezpieczona ramką w wybranym kolorze.

 co kupić żonie na urodziny?

Szukasz dobrego prezentu? Sprawdź śmieszny prezent na 40 urodziny.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl