Facebook

Urodziny szwagra - jaki prezent warto wybrać? Poradnik

24.05.2019

prawo u  szwagra

źródło zdjęcia: vider.info

 

Zbliżają się urodziny szwagra i nie masz pomysłu na prezent? Chcesz zaskoczyć męża swojej siostry oryginalnym upominkiem z humorem? Doskonale wiemy, że nie jest to najprostsze zadanie i służymy pomocą. W naszym poradniku znajdziecie kilka wskazówek dotyczących wyboru prezentu dla szwagra. Zachęcamy do lektury!

Prezent dla szwagra – o czym warto pamiętać?

 

Szwagrowie często są sobie bliscy jak bracia, wspierają się podczas wizyt u teściowej i nie wyobrażają sobie, aby mogli nie siedzieć obok siebie podczas uroczystości rodzinnej. Szwagrowie zawsze mają sobie wiele do powiedzenia i zawsze znajdują czas na wypad na piwko.

Gdy któryś ze szwagrów obchodzi urodziny zazwyczaj pojawia się mały problem – jaki prezent będzie odpowiedni. Co warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań prezentu?

 

  1. Charakter

Przede wszystkim weźmy pod uwagę charakter szwagra. Jeśli jest on osobą bardzo zwariowaną i uwielbia zabawne prezenty, możemy dać ponieść się fantazji i kupić coś naprawdę oryginalnego, na przykład pejcz na żonę czy kajdanki z puszkiem.

Jeśli natomiast nasz szwagier nie należy do takich osób i zbyt śmiały prezent może wprawić go w zakłopotanie, a nawet w zażenowanie, postawmy na nieco bardziej tradycyjny prezent. Możemy zakupić kubek z napisem Najlepszy szwagier kończy 40 czy zabawną koszulkę.

  1. Prezent praktyczny

Prezent dla szwagra może być prezentem praktycznym – jeśli Wasz kompan wciąż narzeka, że brakuje mu porządnego kufla do piwa czy już od dawna zbiera się, aby kupić porządny scyzoryk, problem mamy z głowy – po prostu kupmy szwagrowi drobiazg, który przyda mu się. Podpowiemy, że warto na upominku umieścić grawer, dzięki któremu solenizant będzie przez wiele lat pamiętał, że ów drobiazg otrzymał od swojego ulubionego szwagra.

  1. Zawód

Możemy też pokusić się o zakup  prezentu, który w jakiś sposób będzie nawiązywał do zawodu naszego szwagra. Jeśli jest policjantem możemy zakupić kubek, na którym będzie znajdowała się grafika odznaki policyjnej, jeśli jest prezesem firmy sprawdzi się gustowny długopis z napisem Prezes, jeśli mamy trochę większy budżet możemy pokusić się  eleganckie pióro.

  1. Hobby

Jeśli szwagier uwielbia spędzać wieczory przy lampce wina lub innym alkoholu, możemy kupić stojak na alkohol lub gustowną drewnianę skrzyneczkę na trunki. Jeśli jest kierowcą, fajna zawieszka na lusterko będzie w sam raz. Szwagrowi, który lubi podróżować możemy natomiast sprawić poradnik mówiący o najciekawszych miejscach na świecie.

 

Zanim zaczniemy wielkie poszukiwania, dobrze jest pomyśleć, jak rodzaj prezentu spodoba się szwagrowi, przeanalizować, czy ostatnimi czasy nie narzekał na brak jakiegoś artykułu i zastanowić się czy lepszy będzie prezent z jajem czy tylko z lekką nutka humoru.

Na koniec jeszcze podpowiemy, że oryginalnym prezentem dla szwagra będzie personalizowana okładka, okładka może nawiązywać do hobby szwagra bądź do jego zawodu.

 

Powodzenia!

 

Zapraszamy, również do sprawdzenia naszej oferty tutaj.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl