Facebook
KOSZYK JEST
PUSTY

Jaki prezent kupić dla teściów na urodziny?

gru06
prezent dla teściowej

Jaki prezent kupić dla teściów na urodziny?

Im bliżej urodzin teściów, tym większy masz z tym problem. Co kupić na prezent dla teścia na urodziny? Jaki wybrać prezent dla teściowej na urodziny? Zresztą jest też wiele innych problematycznych dat w ciągu roku kalendarzowego, na przykład: rocznice, Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, imieniny.

 

Jeżeli potrafisz dobrze zorganizować swój czas, to z pewnością o prezentach pomyślałeś już wcześniej, ale jeśli nie masz pomysłu, to przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji prezentów dla teściów. Wszystkie te upominki, nie będą Cię kosztować więcej niż 100 zł.

 

1.Fotoksiążka

To doskonały prezent na urodziny, zarówno dla teścia, jak i dla teściowej. Możesz w niej umieścić fotografie z ich ślubu, zdjęcia z podróży, a nawet najważniejsze chwile z ich życia. Dobór zdjęć jest zależny tylko i wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji. W dodatku na kartach fotoksiążki możesz dodać cytaty, obrazki oraz ramki. To prezent, który da wiele radości Twoim teściom. Będą mogli przeglądać ten wyjątkowy album w długie, zimowe wieczory.

2.Personalizowany notatnik

Dzisiaj, chociaż każdy z nas ma smartfona lub laptopa, to i tak znajdzie się pewnie nadal sporo osób, które lubią robić notatki w tradycyjny sposób. Gdy Twoi teściowie należą do tej grupy, to dobrze jest kupić im personalizowany notatnik z wytłoczonym imieniem. Takiego prezentu na pewno, na przemiennie będą używali do robienia codziennych zapisków. Może Twoja teściowa lubi pisać? Jeżeli tak, to są duże szanse, że zacznie dzięki temu notatnikowi pisać swoje opowiadania.

3.Czekolada

Niezależnie od wieku, wszyscy ją uwielbiają. Jednak czekolada, którą można kupić w sklepie, nie jest zbyt wysokiej jakości. Na prezent dla teściowej na urodziny, warto wybrać czekoladę, która będzie nie tylko smaczna, ale też elegancka. Dobrze jest kupić czekoladę, która jest produkowana z rzadko spotykanych ziaren kakaowca.

 

4. Szkatułka na biżuterię

Każda teściowa ma bardzo wiele korali, wisiorków, bransoletek oraz kolczyków, ale rzadko jest je gdzie bezpiecznie przechowywać. Dlatego doskonały prezent dla teściowej na urodziny to szkatułka na biżuterię. Dzięki temu wszystkie błyskotki znajdą się w jednym miejscu. Będą też ładnie opakowane. Kolczyki zawsze będą miały swoją parę, a srebrne łańcuszki nie będą nie plątały.

 

5. Zwiedzanie palarni kawy

Jeżeli Twoi teściowie lubią kawę i nie wyobrażają sobie poranka bez niej, to na pewno ucieszą się z vouchera na zwiedzanie palarni kawy razem z degustacją. Poznają nowe aromaty i smaki kawy. Może kupią też dla siebie jakąś nową odmianę?

 prezent dla teściów okładka

Szukasz dobrego prezentu? Sprawdź prezent na 40 urodziny 

Zapraszamy

gru  06
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl