Facebook
KOSZYK JEST
PUSTY

Prezent dla niego na 40 urodziny

lis16
prezent dla niego na 40 urodziny

Prezent dla niego na 40 urodziny

Prezent dla faceta na urodziny, Prezent dla mężczyzny, Prezent dla niego na 40 urodziny

 

40 urodziny to szczególny moment w życiu. Wiele osób z tej okazji decyduje się zorganizować huczne przyjęcie. Co zatem kupić mężczyźnie na 40 urodziny? Prezent powinien być przede wszystkim zaskakujący, nowoczesny i nieoczywisty.

 

Odpowiedni prezent dla czterdziestolatka

Znane przysłowie mówi, że życie zaczyna się po czterdziestce. Jest w tym dużo prawdy, przekraczamy wtedy bowiem magiczną granicę. Zazwyczaj życie czterdziestolatków jest już ustabilizowane zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Z jednej strony solenizant ma już dom, pracę, doświadczenie i dzieci, które już niedługo wyjdą z domu. Z drugiej strony nie zawsze miał on czas na realizację swoich marzeń i pasji.

Życie po 40 urodzinach może być zatem ekscytujące i dawać okazję do realizacji zamierzonych niegdyś planów. Czterdziestkę powinno się uczcić w sposób wyjątkowy, dlatego warto wybrać ciekawy prezent dla faceta na urodziny. Dobrym pomysłem może być voucher na ekstremalne przeżycia, ciekawy kurs lub nietypowa okładka ze zdjęciem jubilata.

 

Voucher – pakiet przeżyć dla niego

Czterdziestoletni mężczyzna zasługuje na to, aby się zrelaksować, odreagować i przeżyć niesamowitą przygodę. Specjalny voucher umożliwi spełnienie jego najskrytszych marzeń. Większość mężczyzn lubi adrenalinę i sporty ekstremalne.

Niestety nie każdy miał czas i szansę, aby wszystkie swoje plany wcielić w życie przed czterdziestką. Z okazji 40 urodzin warto więc wykupić pakiet przeżyć dla niego. W skład tego typu pakietu mogą wchodzić m.in. lot w tunelu aerodynamicznym, strzelanie z karabinu, jazda Monster Truckiem, skok ze spadochronem lub ucieczka z Escape Room.

 

Kurs dla niego

Poszukując inspiracji na prezent, warto wziąć pod uwagę różne ciekawe kursy. Może to być interesujący prezent dla mężczyzny na 40 urodziny, człowiek uczy się bowiem całe życie. Zależnie od zainteresowań jubilata, można zdecydować się na kursy: nurkowania, domowego barmana, jeździecki lub piwny kurs degustacyjny.

 

Okładka jako prezent na 40 urodziny

Oryginalnym dodatkiem będzie specjalnie zaprojektowana okładka z wizerunkiem czterdziestolatka. Znajdzie się na niej zdjęcie solenizanta i niebanalne nagłówki, przedstawiające go jako człowieka sukcesu, z wielkim dorobkiem i osiągnięciami w życiu prywatnym, zawodowym i towarzyskim. Wybrać można dowolny magazyn, na którym mężczyzna chciałby się znaleźć.

Mogą to być pisma polityczne, sportowe, biznesowe, modowe itp. Tego typu upominek z pewnością wprawi w zdumienie oraz poruszy solenizanta i będzie doskonałą pamiątką, przypominającą o 40 urodzinach.

 prezent na 40 urodziny dla niego

Szeroki wybór kreatywnych okładek idealną propozycją jako prezent na 40 urodziny.

Zapraszamy

lis  16
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl